Безалкогольне пиво виявилось особливо небезпечним для чоловіків

Іноді, у спекотний день і в приємній компанії, хочеться випити келих прохолодного пива. Багато вибирають безалкогольне пиво якщо змушені сідає за кермо. Навіть безалкогольне пиво має різкий запах, який може залишатися протягом першої години після випитого келиха. Тривалість прояви запаху залежить від кількості випитого.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Новини Ю.

Після вживання такого напою дуже вірогідний ефект «плацебо». Людина за звичкою може виявляти зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння.

Вчені вивчили ймовірну шкоду цього напою. На їхню думку, напій здатний утримувати до 0.5% спирту. У порівнянні з класичним напоєм, безалкогольна версія може нести в собі не меншу кількість шкідливих елементів і наслідків для організму. Незважаючи на умовну відсутність алкоголю, напій не варто пити дітям до 18 років, вагітним та людям із захворюванням печінки.

Особливо шкідливо вживати пиво чоловікам, не дивлячись на його алкогольну складову. Надмірне вживання цього напою призводить до зниження рівня тестостерону в організмі.

Зазначимо, що стало відомо, що у пляшках з пивом, вином та іншими спиртними напоями містяться токсичні речовини.

Нагадаємо, вчені з Мельбурнського університету (Австралія) в ході свого дослідження прийшли до висновку, що елементи, які містяться в харчовому пластику, є тривожним чинником збільшення кількості новонароджених хлопчиків з дефектами статевих органів.

Також, як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, пластиковий посуд зазвичай є в кожному будинку, адже він більш економічний, ніж посуд з алюмінію та інших матеріалів. Проблема в тому, що далеко не всі продукти безпечно зберігати в пластиковому посуді. Багато з них дуже швидко псуються, тому що в такому посуді швидше розмножуються бактерії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.