Дебати Зеленського і Порошенка покажуть більше 20 зарубіжних каналів

Дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського і Петра Порошенка 19 квітня покажуть понад 20 зарубіжних каналів.

Про це у коментарі 112 Україна заявив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія.

За його словами, президентські дебати на телеканалі і на НСК будуть мати відкритий сигнал, який зможуть прийняти всі канали.

«Понад 20 зарубіжних каналів будуть транслювати. Сигнал відкрито ЦКУ, це такий центр, який роздає сигнали РТ, там буде зведено всі сигнали – і зі стадіону, і з «Суспільного». Сигнал спокійно зможуть приймати всі канали», – додав Аласанія.

Проте, за його словами, залишаються певні труднощі з трансляцією зі стадіону – такі дебати розцінюються як політична агітація та мають бути оплачені зі штабів кандидатів.

«Немає впевненості, що це просто зійде з рук. Зарубіжним спокійно, а нашим – питання. У законі зазначено тільки про сигнал офіційних дебатів, там вони мають робити це безкоштовно. А з публічною дискусією на стадіоні питання ще стоїть. Чим ризикують канали? Наприклад, штрафами від Нацради з питань телебачення і радіомовлення або від ЦВК», – зазначив Аласанія.

Нагадаємо, раніше Зураб Аласанія розповів подробиці проведення дебатів між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком на НСК «Олімпійський» 19 квітня.