Інтернет-банкінг – забудь про зайві витрати часу

Все можна зробити швидко за допомогою інтернет-банкінгу, не встаючи зі свого робочого місця. Здається, скоро ми взагалі забудемо про готівку та всі ускладнення, які з нею пов’язані.

«УкрСиббанк» теж вирішив не залишатися поза трендами. Тож до послуг кожного клієнта . Серед його переваг варто виділити послугу безкоштовного переказу коштів із картки «УкрСиббанку» на картки інших банків саме за допомогою інтернет-банкінгу.

Все під рукою: використовуємо технології собі на користь

Тепер за допомогою системи ukrsib online можна самостійно в особистому кабінеті зробити більшість операцій, за якими раніше доводилося звертатися до банківського відділення:

  • відкрити депозит;
  • активувати або скасувати пролонгацію за депозитами;
  • поповнити депозит;
  • змінити ліміти на операції з картками (платежі в інтернеті, зняття готівки);
  • замовити додаткові картки з вибором їхнього дизайну.

Також можна налаштувати повідомлення про операції за допомогою SMS-технологій. Це досить зручно, якщо ви прагнете контролювати свої витрати та дотримуватися балансу. Адже, постійно розплачуючись карткою, досить легко втратити контроль над залишком коштів.

Навіть така послуга, як блокування чи розблокування карти, тепер доступна онлайн. Тому що раніше для цього потрібно було принаймні зателефонувати на гарячу лінію банку. Тепер у разі крадіжки або віднайдення картки досить зайти до особистого кабінету та обрати необхідні дії, що теж може зберегти досить багато часу.

Взагалі тепер доступна в постійному режимі уся інформація про ваші картки. Ви можете в будь-який момент простежити транзакцію або перевірити баланс та платежі за кредитним договором. Це не лише зручно, а й приємно – цілком контролювати свої фінанси та стан балансу.

Окрім того, в будь-який момент можна «закинути» гроші на мобільний телефон собі чи близьким, не виходячи з домівки та без зайвих комісій. Також ви зможете регулярно поповнювати рахунок за інтернет-послуги: тепер ви точно не залишитеся без доступу до мережі у найнесподіваніший момент.

А найбільше часу може заощадити можливість оплати комунальних послуг онлайн. Адже в дні оплати у відділеннях банку або на пошті в черзі можна простояти декілька годин, а після цього ще й заплатити величезну комісію за кожну квитанцію. Тож користуйтеся послугами інтернет-банкінгу від «Укрсиббанку», який цінує кожного свого клієнта і його час.