Корупція в Україні гальмує залучення інвестицій – глава Мінфіну

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що високий рівень корупції в Україні гальмує залучення інвестицій та розвиток економіки країни.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Глава Мінфіну таким чином відреагував на оприлюднене міжнародною громадською організацією Transparency International дослідження щодо індексу сприйняття корупції, згідно із яким Україна пасе задніх.

Так, зі 180 країн за підсумками 2017 року Україна опинилася на 130-му місці. При цьому в антикорупційній організації зауважили, що темп боротьби з корупцією в Україні вдвічі знизився порівняно із 2016 роком.

Данилюк зазначив, що подібний низький результат є справжнім закликом до рішучих дій. Зокрема, за словами міністра, вже цього року потрібно зробити все, аби втручання правоохоронних органів в економічну діяльність чесного бізнесу залишилося у минулому.

Також, додав очільник Мінфіну, важливою складовою боротьби з корупцією є автоматизація процесів, адже це мінімізує людський чинник і можливості для зловживань.

Як відомо, США розпочали федеральне розслідування проти офшорників та найближчих поплічників президента України Петра Порошенка.


Добавить комментарий