Квартира Продана за $180 тис. записана на його сестру, яка працює на ринку

Журналісти знайшли у Могилеві-Подільському сестру екс-в.о. очільника Державної фіскальної служби Мирослава Продана, на яку оформлена квартира у київському ЖК бізнес-класу «Лідер», де проживає сам колишній керівник ДФС.

Про це йдеться в розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Згідно декларації, Мирослав Продан проживає в квартирі площею 110 квадратних метрів у столичному ЖК «Лідер». Така квартира коштує приблизно 180 тис. доларів.

Квартиру оформили на жительку Могилева-Подільського  Валентину Когут наступного тижня після призначення Продана з вінницької ДФС у керівництво центрального офісу в Києві, йдеться у розслідуванні програми.

Валентина Когут рідна сестра Мирослава Продана. Вона працює продавчинею на ринку Могілева-Подільського. На запитання щодо походження коштів на придбання квартири у київському ЖК  Валентина Когут відповідати відмовилась.

Мирослав Продан у коментарі журналістам наполягав, що сестра придбала столичну квартиру для свого сина, який вчиться в Київському політехнічному університеті. Проте, за словами того ж Продана, його племінник проживає у гуртожитку і іноді приходить у гості.

У відповіді журналістам Продан зазначив, що родина Валентини Когут володіє магазином та  виробництвом залізобетонних виробів та тротуарної плитки у Могилеві-Подільському.Як повідомлялося раніше, колишній виконувач обов’язків глави Державної фіскальної служби України Мирослав Продан за час роботи в ДФС нажив чимало закордонної нерухомості, автомобілів й облаштував свій будівельний бізнес.