Луценко вважає, що покращенню життя в Україні заважає заздрість

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що покращенню життя в Україні заважає заздрість. Про це Луценко заявив під час зустрічі зі студентами Католицького університету, передає Гордон.

«Страшна заздрість. Найнебезпечніша тварина в Україні, це «жаба», яка тисне на кожного… В Україні історія успіху не має суспільної підтримки. Якщо хтось: бізнесмен, політик, спортсмен, проста людина, – демонструє успіх, величезна маса людей накидається на нього, щоб зрівняти з землею і залити лайном. Від цього їм стає легше», – розповів генпрокурор.

За його словами, в Україні відсутні еліти, які готові прийти до влади заради самопожертви.

«Наші політики зациклені на отриманні влади заради її утримання. Заради фальшивих рейтингів та абсолютно практичних бізнес-активів. Навіщо політику рейтинг? Рейтинг потрібен, щоб прийти до влади і щось зробити. Так у всьому світі. У нас, на жаль, йдуть у владу, щоб її утримати», – повідомив Луценко.

Нагадаємо, політолог Олексій Якубін заявив, що Верховна Рада провалила голосування за зняття недоторканності з народних депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колесникова, тому що нардепи не захотіли допомагати генеральному прокурору Юрій Луценко піаритися на цій темі.