Між Порошенком та Яценюком є «бартерні домовленості» щодо голів НБУ й ЦВК – нардеп

Партії президента Петра Порошенка та екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка домовилися щодо призначення своїх людей на посади керівників Національного банку України та Центральної виборчої комісії.

Про це заявив народний депутат Сергій Тарута в ефірі телеканалу ZIK.

Зокрема, за словами нардепа, «бартерні домовленості» між фракціями існують щодо кандидатури Якова Смолія на посаду глави Нацбанку.

«Є позиція президента, який дав команду своїй партії. Також це узгодили із Яценюком. Це бартерна домовленість. Швидше за все, «Народний фронт» погодиться на Смолія, а БПП – на представника від «НФ» керівником Центральної виборчої комісії», – заявив нардеп.

Стосовно ж кандидатури самого Смолія, то, на думку Тарути, його призначення главою НБУ буде «великою трагедією», адже він виконує команди своєї ймовірної попередниці Валерії Гонтаревої та Банкової.

«Усім відомо, що Гонтарева через Рожкову дає вказівки Смолієві. Це означає, що ця фігура сьогодні є абсолютно непрофесійною, адже робить те, що кажуть зверху… Це просто такий собі «продовжувач рук» Гонтаревої», – додав депутат.

Нагадаємо, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко вважає, що нинішній виконувач обов’язків глави НБУ Яків Смолій є тією ж Валерією Гонтаревою, тільки в штанях.


Добавить комментарий