Молодший син Гонтаревої став учнем Королівського коледжу в Лондоні

Син колишньої керівниці Національного банку України Валерії Гонтаревої вступив до Королівський коледж Лондона (King’s College London). Йдеться про молодшого сина Микиту, який в минулому році закінчив Британську міжнародну школу (British International School) в Києві, пише strana.ua.

Микита Гонтарев вибрав факультет International Development (міжнародне співробітництво), де рік навчання коштує 610 тис. гривень. У профілі Гонтарєвої в LinkedIn зазначено, що Микита в серпні поточного року працював асистентом глави Департаменту фінансової стабільності НБУ, до цього (в липні 2017 року) – був помічником керуючого активами компанії FPP Asset Managment LLP (Лондон).

При цьому відомо, що Гонтарева разом з сином орендує двокімнатну квартиру в Лондоні. Також в Великобританії екс-глава НБУ працює в Інституті міжнародних відносин Лондонської школи економіки (London School of Economics (LSE).

Королівський коледж Лондона – зараз другий за величиною лондонський коледж, який займає п’ять кампусів, розташованих в самому центрі міста. Дипломи вузу котируються в усьому світі.

Нагадаємо, Гонтарева заявила, що звільнилася з посади глави НБУ на піку кар’єри.