На Луганщині вшанують добровольців, які першими стали на захист своєї країни

4 травня на Луганщині у місті Сєвєродонецьк відбудеться народна церемонія вшанування Добровольців — "Лицарський Хрест Добровольця Луганщини", повідомляє на свої сторінці у Фейсбук режисер та ведуча заходу Оксана Тунік-Фриз.

На заході буде вшановано 20 добровольців Луганщини, 6 з яких вшановуються посмертно. Захід організовується
ВГО «Лицарський Хрест» спільно з Луганською обласною спілкою ветеранів АТО та Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією.

Метою події є вшанування тих хлопців і дівчат, які першими, за покликом серця, стали на захист своєї країни від окупанта. 

"На початку захід мав на меті нагородити Добровольців Чернігівщини. Але, для нас честь, що нашу справу підтримали й інші регіони, а церемонія набула національного рівня. З щемом в серці ми вітали кожного Добровольця й дуже горді, що 4 травня ми вшануємо найгідніших синів Луганської землі", — зазначає голова ЖеСЧе Лана Корольова.

Ця церемонія — чудова можливість для волонтерів, громадських активістів, представників влади та в цілому громади Луганщини висловити свою вдячність та шану Героям Добровольцям! Ордени загиблих Героїв, в рамках заходу, отримають родини добровольців.

"Крім вручення нагород та вшанування добровольців, захід має і просвітницьку мету, адже кожен подвиг — це яскрава історія боротьби нашого народу. Добровольці заслуговують не тільки народної пошани, справа цих людей повинна бути гідно оцінена державою. Не можна забувати й про добровольців, які перебувають у полоні ворога та в слідчих ізоляторах України. Тепер ці люди потребують підтримки свого народу. Ми вшанували 141-го добровольця і будемо продовжувати вручати ордени та розповідати про героїчний шлях українських Добровольців",- пише Оксана Тунік-Фриз.

Гостями церемонії будуть громадська діячка, волонтерка та співачка Бандерівна, співак та волонтер Євген Мацак, а також творчі колективи Луганщини.

Організатори заходу запрошують долучатись до нього, адже слава про Героїв Добровольців має закарбуватися в народній пам’яті назавжди.