Поліцейські жорстоко побили молодих людей за адміністративне правопорушення в Миколаєві

У Миколаєві спецназ патрульної поліції побив двох молодих людей, які справляли малу нужду біля дерева. Про це кореспонденту Iнше ТВ повідомив батько одного з потерпілих Віктор Воропай, зазначивши, що в момент побиття його син і ще двоє 20-річних хлопців йшли додому з дня народження приятеля.

«Хлопці вирішили справити малу нужду біля дерева, тут зупиняється мікроавтобус «Volkswagen Crafter» без розпізнавальних знаків, мигалки були включені, звідти вилітає 5-6 чоловік у чорній формі, і природно, перша реакція хлопців – бігти. Вони чують – стій, стріляти буду, з перекручуванням затвора автомата. Мій син зупинився і зупинився його друг, третій товариш продовжував бігти. Мого сина затримали, і коли привели третього товариша, той уже був з побоями, його посадили в мікроавтобус», – розповів батько потерпілого.

За словами Воропая, після затримання спецназ жорстоко побив його сина, після чого виписав постанову з попередженням і відпустив. У той же день Володимир Воропай написав заяву в другий відділ Миколаївського теруправління ГБР, який розслідує злочини, скоєні співробітниками правоохоронних органів, а також зафіксував побої в Миколаївській СМЕ.

З постанови про правопорушення, яке було складено на місці затримання, слід, що Володимир Воропай знаходився в громадському місці в п’яному вигляді. Володимира Воропая притягнули до адміністративної відповідальності і наклали на нього адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Нагадаємо, Національна поліція України в останній раз купувала електронні браслети в грудні 2017 року.