Прем’єр Ізраїлю готовий стати посередником в переговорах Путіна і Зеленського

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху може стати посередником для мирного врегулювання у відносинах Росії і України.

Глава ізраїльського уряду заявив про це на зустрічі з ізраїльськими блогерами, яка пройшла 30 липня в місті Рішон-ле-Ціон, передає Ukrainian Jewish Encounter.

На питання журналіста, чи готовий він стати посередником між президентами Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним, Нетаньяху відповів: «до сих пір я ввічливо відмовлявся від таких пропозицій, але якщо ти просиш, то я перевірю цю опцію ще раз».

Відповідаючи, ізраїльський прем’єр зазначив, що з подібними пропозиціями до нього вже зверталися країни Африки і Латинської Америки, але від втручання його стримує кілька факторів: недостатня поінформованість в конфлікті, наявність проблем всередині самого Ізраїлю і можливість не виправдати покладені на нього очікування.

Нетаньяху планує свій перший за 20 років візит до Києва на 18-19 серпня 2019 року. Він може стати першим іноземним лідером, який відвідає Україну після обрання президентом країни Зеленського.

Нагадаємо, Путін готовий до переговорів із Зеленським тільки після виборів.