Росія не розвалиться: в Україні розповіли, як треба повертати Крим

Україні треба працювати над тим, аби міжнародна спільнота вимагала від Росії повернути анексований Крим.

Таку думку у інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ висловив радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Надзвичайний та Повноважний посол України у Хорватії, а також Боснії та Герцеговині (у 2010-2011-му -2017 роках) Олександр Левченко.

На його думку, анексія як така, є першим дзвіночком, що у сучасних міжнародних відносинах та із нормами міжнародного права щось не так.

“Про це знають всі міжнародні гравці, але, розуміючи статус Росії, в тому числі – ядерний, заявлено позицію про невизнання Криму територією Росії. Але я вважаю, що нам треба працювати над тим, аби міжнародна спільнота заявляла, що вимагає повернути Крим. Не визнавати Крим частиною РФ і вимагати повернути його Україні – відчуваєте різницю?”, – зазначив експерт.

Він додав, що анексія Криму – не питання українсько-російських відносин.

“Це питання європейської та світової безпеки. Якщо цього не зрозуміємо, то ніколи не повернемо Крим. Але ми навіть у суспільстві не обговорюємо цю проблему, і це означає одне – так ми його ніколи не повернемо. Саме по собі це не станеться. Казки про те, що Росія розвалиться і тоді якимось чином Крим повернеться – дезінформація Москви, щоб заспокоїти українців”, – підсумував Левченко.

Повну версію інтерв’ю Олександра Левченка НАРОДНІЙ ПРАВДІ читайте тут: Цього року в України буде шанс повернути Донбас – дипломат

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.