Росія переймається виборами в Україні, більше ніж своїми

Думка індіанців шерифа має цікавити

Росія нині живе недалекими вже виборами в Україні. Звідти пишуть, що ця тема є безумовним номером один провідних «росіянських» телеканалів і цього навіть ніхто не намагається приховувати. А саме вони, телеканали, й формують громадську думку – і щодо Росії це нехитре твердження справджується у сто разів більше, ніж щодо будь-якої іншої країни. Не я перший і не я останній констатую: в голові в «росіянця» приблизно (а часом і точнісінько) те саме, що в телевізорі.

Так от, у телевізорі в них весь час говорять про українські вибори. І Росія живе ними так віддано й зосереджено, як ми в себе живемо хіба що результатами нацвідбору на «Євробачення». Власними виборами Росія так не живе, бо чим там жити, так собі – несуттєва побічна інформація. Та й які там вибори в них. Їх, якщо чесно, немає зовсім. Натомість у наші вона занурюється з головою, адреналінить і робить ставки. Наші вибори компенсують їй емоційний недобір у власних. І це ще не кульмінація. Ще не вечір.

Про це нам корисно знати, і тому я звертаю увагу на отаку новину. Як і на те, що з неї, на мій погляд, може випливати для нас.