Саакашвілі передумав повертатися в Україну: названо цікаву причину

Колишній президент Грузії, а також екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі скасував свій візит в Україну.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в ефірі телеканалу “Настоящее время” він пояснив, що збирався прилетіти, якщо чинний президент України Петро Порошенко не пройде у другий тур президентських виборів:

“Я з самого початку сказав: я думаю, що Порошенко не пройде у другий тур, і я прилечу … Якщо він не пройде – я прилечу”.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ-2019: РЕЗУЛЬТАТИ І ВСІ ПОДРОБИЦІ

Саакашвілі також додав, що не має наміру відмовлятися від свого законного права відвідувати Одесу та Київ, а він зробить це, коли Петро Порошенко “втратить владу і наказ не пускати мене в країну втратить чинність (у чому Саакашвілі не сумнівається)”:

“У мене є чітке бажання приїхати до Києва, ще раз побачити Одесу… побачити своїх друзів”.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія продовжує підрахунок голосів. Поки що аибольшее кількість голосів отримує шоумен Володимир Зеленський.

Дані після обробки 59.98% протоколів:

Володимир Зеленський — 30.35%

Петро Порошенко — 16.41%

Одночасно з цим Центральна виборча комісія опублікувала дані голосування на чергових президентських виборах в Україні — на зарубіжних виборчих дільницях. ЦВК опрацювала вже більше 95% протоколів. Лідирує чинний президент Петро Порошенко, однак варто відзначити, Володимир Зеленський лідирує переважно в тих країнах, куди часто українці їдуть на сезонні заробітки: Латвія, Польща, Угорщина, Чехія та Білорусь.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.