СБУ відкрила справу проти голови Волинської облради Палиці

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом можливого службового підроблення голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці та його заступників. Про це йдеться в постанові Печерського райсуду Києва, передають Українські Новини.

Провадження почали ще в лютому. Слідство встановило, що невідомі від імені Палиці підписували розпорядження з кадрових питань, розподілу бюджетних коштів, комунального майна та інших питань, в той час як сам Палиця перебував за кордоном.

«За період з 2016 року по вересень 2017-го Палиця перебував за кордоном 338 днів. У той час Палиця міг перебувати за кордоном у службових відрядженнях, однак 07.09.2017 він заявив на прес-конференції, що літав до Швейцарії до своєї сім’ї. До підписання зазначених приписів за відсутності голови облради, можливо, причетні його заступники», — йдеться в матеріалах суду.

У березні поточного року СБУ попросила у суду доступ до документів, які є у Волинській облраді, а саме, до оригіналів посадових обов’язків голови Волинської обласної ради, його першого заступника і заступника; оригіналів табелів обліку робочого часу зазначених чиновників; оригіналів підписаних у 2016 та 2017 років роках від імені Палиці розпоряджень із кадрових питань, розподілу бюджетних коштів та комунального майна, з інших питань, у документальному (письмовому) і електронному вигляді.

Також суд дозволив правоохоронцям вилучити зразки підпису Палиці та його заступників.

Нагадаємо, 30 березня співробітники СБУ та Нацполіції затримали громадянина Грузії та ветерана АТО Вано Надірадзе, який перебував у розшуку.