Шахтарі готуються до масового страйку в Києві

5 липня шахтарі проведуть масштабні акції протесту під стінами Верховної Ради і Кабінету міністрів.

Основною вимогою у шахтарів буде негайне погашення заборгованості по заробітній платі, повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає Дзеркало тижня.

В акції візьмуть участь гірники Селідоввугілля, Волиньвугілля, Лисичанськвугілля та інших об’єднань.

«Я сьогодні з колегами профспілки був на зустрічі у міністра енергетики Ігоря Насалика. Два тижні тому він говорив нам, що домовився з президентом і законопроект, який передбачає збільшення бюджетного фінансування вугільної галузі, буде проголосований, а він навіть на бюджетному комітеті не розглядався. Тепер він уже не так оптимістично говорить, що вже на 90% впевнений, що в четвер цей законопроект буде проголосований і він нібито з кимось домовився», – зазначив глава Незалежної профспілки гірників України.

За словами Волинця, профспілки збирають ще більше шахтарів, ніж минулого разу, коли разом з афганцями і чорнобильцями гірники пішли на штурм Верховної Ради. Очікується, що 5 липня в Києві страйкуючі працівники державних шахт приєднаються до акції протесту залізничників.

Нагадаємо, у Львівській області біля села Воля-Висоцька приблизно 50 шахтарів перекрили міжнародну трасу з вимогою виплатити заборгованість із зарплати.


Добавить комментарий