Скільки води на день потрібно пити, щоб не «втопити» нирки

Вживання великої кількості води може негативно позначитися на стані нирок. Крім того, надлишок води в організмі призводить до водної інтоксикації, що в свою чергу збільшує рівень кров’яного тиску в мозку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Daily Mail.

Експерти радять не порушувати баланс рівня натрію в крові, вживаючи надмірні обсяги води. Розумні межі, на думку фахівців, 800-1000 мл на годину. Рівно стільки обробляють здорові нирки. Якщо ви вживаєте більше, майте на увазі, ви вимиваєте вітаміни та мікроорганізми з організму.

Вважається, що середній здоровий дорослий вимагає близько 3-4 літрів води на день. І це з урахуванням інших рідин (суп).

Як повідомлялося раніше, зневоднення характерно для тих людей, які знаходяться тривалий час в жарких умовах, мають фізичні навантаження, страждають блювотою, проносом, лихоманкою, а також хворіють на діабет або зловживають алкоголем. Фахівці з Інституту медицини США стверджують, що жінки щодня повинні пити не менше 2,7 літрів води, а чоловіки — не менше 3,7 літрів води. Сюди також відноситься рідина, яку організм людини отримує від їжі. При цьому, якщо людина втрачає більше 10% води, то це може мати смертельні наслідки. Вода здатна регулювати вагу тіла, запобігати головному болю, покращувати настрій і мозкову діяльність.

Напередодні виконувач обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла українцям, які напої потрібно пити для того, щоб розслабитися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.