Томос: стало відомо про важливу перемогу ПЦУ

У Сумській області релігійна громада жителів села Андріяшівка Роменського району першою в регіоні прийняла рішення про перехід з колишньої Української православної церкви Московського патріархату до складу Православної церкви України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

Збори громада провела 23 лютого.

«Це перший подібний випадок в Сумській області. На зборах був присутній голова селищної ради, місцевий фермер, який разом з селянами побудував у селі храм на честь святого Архістратига Божого Михаїла, місцеві депутати та жителі села», – йдеться у повідомленні Сумської єпархії ПЦУ.

Також зазначається, що від Сумської єпархії ПЦУ на зборах був присутній благочинний Роменського церковного округу митрофорний протоієрей Ігор Мурий, а також духовенство і представники колишньої УПЦ Московського патріархату.

Нагадаємо,  митрополит Епіфаній розповів,  коли нову українську церкву визнають інші церкви і як українські лаври повернуться в лоно Православної церкви України.

Додамо, що в Московському патріархаті влаштували істерику через перехід громад до ПЦУ. Єпископ Баришівський Української православної церкви Московського патріархату Віктор (Коцаба) звернувся до офіціних представників Організації Об’єднаних Націй, Європейського союзу та ОБСЄ через нібито факти масових порушень прав людини в Україні та “реальну загрозу” ескалації релігійних конфліктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.