У Кабміні зробили важливу заяву щодо завищених платіжок за газ

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що платіжки з завищеними тарифами на газ, які прийшли споживачам у січні, є незаконними, платити за ними не потрібно.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Економічну правду”.

За його словами, мова йде про платіжки абонентів, у яких не встановлено лічильники, а газ використовується для приготування їжі.

“Всі ці доплати, які незаконно нарахували газозбутові організації, не підлягають оплаті”, – сказав Рева.

Він уточнив, що є три групи споживачів. Перша – ті, які використовують газ комплексно, тобто для опалення будинку, підігріву води і приготування їжі, і мають лічильники. Друга група – це ті, хто використовує газ для підігріву води та приготування їжі.

“Третя група громадян – це ті, хто користується газом тільки для приготування їжі. Це основна за чисельністю група населення, хоча вона споживає 6-8% всього обсягу газу, але у них немає лічильників”, – пояснив міністр.

Рева підкреслив, що газозбутні організації нарахували споживачам доплати незаконно, і вони не підлягають оплаті. При цьому якщо абоненти здійснили оплату за платіжками за завищеним тарифом, вони мають право вимагати повернення коштів.

Нагадаємо, раніше в Мінсоцполітики заявили, що доходи українців зростають швидше, ніж витрати на оплату комунальних послуг, тому потреба громадян в отриманні субсидій буде зменшуватися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.