У США хочуть допитати перекладачів зустрічей Трампа і Путіна

Юристи комітетів Палати представників Сполучених Штатів з питань розвідки та міжнародних відносин мають намір допитати перекладачів, що були присутніми під час зустрічей двох президентів Дональда Трампа і Володимира Путіна.

Про це інформує ABC News.

У виданні зазначили, що розібратися з питанням вирішили після опублікованої інформації у Washington Post про те, що Трамп вилучив записи перекладачів, присутніх на зустрічі з Путіним у Гамбурзі. Один з топ-радників комітету сказав, що це «змінило розклади».

Водночас, демократи хотіли заслухати перекладачів з приватних зустрічей Трампа і Путіна, однак республіканці виступили проти.

Юристи мають намір обговорити можливість виклику перекладачів 14 січня.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року влада США офіційно звинуватила Росію у зломі серверів американських партій, а також у втручанні в президентські вибори. У Кремлі всі звинувачення назвали «маячнею».

У грудні ЦРУ підсумувало, що Росія втрутилась у президентські вибори США, аби допомогти Трампу перемогти.

З травня 2017 року за справу про можливе втручання росіян та попередню змову з Трампом взявся спеціальний прокурор Роберт Моллер, однак пізніше Дональд Трамп назвав розслідування незаконним і заявив, що це змовився з Росією Білий Дім.

3 січня 2019 року кандидат на пост спікера Палати представників від Демократичної партії США Ненсі Пелосі зауважила, що конгресмени від її партії чекають результатів розслідування комісії Мюллера, після чого прийматимуть рішення про початок процедури імпічменту Трампа.