Україна домовилась з ЄС щодо умов наступного траншу

Умови наступної (четвертої) програми макрофінансової допомоги ЄС для України відповідатимуть пріоритетам розвитку української економіки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

В рамках робочого візиту до Вашингтона міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з Віце-президентом Європейської Комісії з питань євро та соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдісом Домбровскісом.

В рамках зустрічі обговорили питання четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС для України та умови для її виділення.

«Сторони підкреслили, що ці умови будуть відповідати пріоритетам розвитку української економіки та будуть направлені на зміцнення фінансової та економічної стабільності нашої країни, подолання корупції та продовження втілення структурних реформ», – йдеться у повідомленні прес-служби.

За словами Данилюка, схвалення Єврокомісією четвертої програми макрофінансової допомоги є надзвичайно важливим кроком.

«Ми постійно отримуємо велику підтримку ЄС на шляху перетворення України на країну із стійкою економікою та стабільною фінансовою системою. Нещодавнє схвалення Європейською комісією четвертої програми макрофінансової допомоги є надзвичайно важливим кроком у підтримці нашими європейськими партнерами реформ в країні», – сказав міністр.

У свою чергу Валдіс Домбровскіс наголосив, що Європейська комісія позитивно оцінює зміни в Україні, що відбулися за останні роки. При цьому він підкреслив, що Україні необхідно завершити низку важливих реформ, які дадуть поштовх розвитку економіки та посилять боротьбу з корупцією.

Нагадаємо, напередодні спікер Держддепу США Хізер Науерт заявила про фактичну вимогу США до української влади створити незалежний Антикорупційний суд та підвищити тарифи на газ.