Українка здобула яскраву перемогу на етапі Кубку світу з біатлону: відео тріумфу

Українка Юлія Джима виграла етап Кубку світу з біатлону у словенський Поклюці, спортсменка з Києва тріумфувала в індивідуальній гонці на 15 км.

Джима випередила полячку Моніку Хойніш на 5,9 секунди, третьою до фінішу прийшла чешка Маркета Давідова, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Зазначимо, що Джима не припустилася жодної помилки на вогневих рубежах, тоді як суперниці по разу промахнулися.

Ще четверо українок фінішували за межами топ-10: Олена Підгрушна – 15-та, слідом за нею – Анастасія Меркушина, Юлія Журавок – 20-та, а Віта Семеренко – 41-а.

TOP 3 WOMEN SPRINT

Your podium for the women's 15km Individual:🥇🇺🇦 Yuliia Dzhima🥈🇵🇱 Monika Hojnisz – Oficjalna Strona🥉🇨🇿 Markéta Davidová #POK18

Gepostet von Biathlonworld am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Нагородження

Церемонія нагородження нашої 🇺🇦Юлії Джими🥇

Gepostet von Biathlon.com.ua am Donnerstag, 6. Dezember 2018

Зазначимо, що Джима вперше у своїй кар’єри здобула перемогу в індивідуальних гонках на етапах Кубку світу.

Також це перша перемога українських біатлоністок з лютого 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.