Ювентус – Атлетико: де дивитися онлайн матч Ліги чемпіонів

12 березня в італійському Турині відбудеться вирішальний матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів-2018/19 між місцевим “Ювентусом” та іспанським “Атлетико”, у першому поєдинку мадридці обіграли суперника на домашньому стадіоні 2:0.

ЮВЕНТУС – АТЛЕТИКО: ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

НАРОДНА ПРАВДА проведе онлайн-трансляцію матчу, початок – о 22:00.

Ювентус – Атлетико

12 березня, 22:00. Турин, стадіон “Ювентус Стедіум”.

Пряма трансляція на каналі Футбол 1

Втрати: Алекс Сандру (дискваліфікація) – Дієго Коста (дискваліфікація).

Результати Ювентуса та Атлетико після першої зустрічі в 1/8 фіналу 20 лютого

Ювентус (3 перемоги): “Болонья” 1:0 (на виїзді), “Наполі” 2:1 (на виїзді), “Удінезе” 4:1 (вдома).

Атлетико (3 перемоги): “Вільярреал” 2:0 (вдома), “Реал Сосьєдад” 2:0 (на виїзді), “Леганес” 1:0 (вдома).

Найкращі бомбардири: “Ювентус” – Емре Джан (2), Мойзе Кін (2); “Атлетико” – Альваро Мората – 3, Сауль Ньїгес – 2.

Найбільша інтрига протистояння – чи зможе Криштіану Роналду витягнути “Ювентус” після провального матчу в Мадриді, а точніше провального заключного періоду поєдинку, під час якого, протягом 10 хвилин італійці пропустили два голи. На користь португальця говорить його чудова статистика у матчах проти “матрацників” (за часів “Реала” Криштіану забив 22 голи у ворота цієї команди), а також, цілком ймовірно, підсвідоме бажання довести “Реалу”, що і без цієї команди він буде виблискувати у такому важливому та престижному турнірі як ЛЧ.

В “Атлетико” є свій козир, крім усім відомої дисципліни та самовіддачі хлопців Дієго Сімеоне – Альваро Мората, який забив три голи в останніх трьох матчах. Забити своїй колишній команді, де до кінця так і не повірили у нього – чим не мотивація?

Нагадаємо, що “Атлетико” перед зустріччю з “Ювентусом” здолав “Леганес” Андрія Луніна та Василя Кравця.