Зруйноване і заражене буде все: у РФ розкрили сценарій ядерної війни, кого знищать першим

Російський пропагандистський тижневик “Звезда” опублікував статтю “После «Посейдона» языками не машут”. Автор матеріалу, розхвалюючи російську зброю, відкрито заявляє, що нею можуть стерти з лиця Землі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, головний ворог РФ – США, де на думку Олексія Леонкова (військовий експерт журналу “Арсенал Отечества”), у паніці від російських розробок:

“Пройшов майже рік, і на Заході тиха паніка, від того, що ні в кого в світі немає озброєнь, здатних зупинити “агресію росіян”, почала заміщатися пропагандою”.

Леонков пише, що Росії є чим відповісти на посил, що “країна-бензоколонка” не може мати передових технологій”. В якості прикладу він наводить: гіперзвукові комплекси «Кинджал» і «Авангард», безпілотники «Буревісник» і «Посейдон», лазерні комплекси «Пересвіт» і міжконтинентальні балістичні ракети «Сармат».

Російський експерт найбільш кровожерливі надії покладає на “Посейдон” і “Сармат”. Зокрема, Леонков пише, “до берегів противника, який затіяв з Росією ядерну війну, «Посейдони» підуть групами. Перший комплекс стане «зломщиком» мінних полів. Вибух його двухсотмегатонного заряду викликає детонацію мин, розчистивши шлях іншим «Посейдонам». Вибух зарядів цієї групи у берегової лінії призведе не лише до руйнування прибережної військової та цивільної інфраструктури, але і створить гігантську хвилю радіоактивного цунамі”.

Зруйноване і заражене буде все: у РФ розкрили сценарій ядерної війни, кого знищать першим

Також військовий експерт додає, десять «Сарматів» знищать усе американське населення. В якості прикладу Леонков згадує трагедію в Хіросімі і Нагасакі, де загинуло приблизно по 100 000 чоловік в кожному (через 5 років цифра подвоїлася):

“У 1945-му потужність ядерних бомб становила в середньому 20 кілотонн, тобто 1 кілотонн миттєво забрала життя 5000 чоловік. Одна наша нова МБР РС-28 «Сармат» здатна доставити від 6,75 до 7,5 ядерних мегатонн. Це може забрати життя від 33,75 до 37,5 млн людей у густонаселених районах США”.

Зруйноване і заражене буде все: у РФ розкрили сценарій ядерної війни, кого знищать першим

Нагадаємо, заступник Державного секретаря США Андреа Топмсон розповіла, що Росія має на озброєнні ракетну установку, якої порушує дію договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності. За класифікацією НАТО і США це ракети SSC8, в російській класифікації — ракета 9М729. Претензії до ракеті 9М729 полягають у тому, що вона здатна літати на відстань понад 500 кілометрів, що суперечить договору. Росія це заперечує.

Служба безпеки України оприлюднила нові докази участі російських найманців ПВК «Вагнера» на території інших держав.