Чому лікарі забороняють довго валятися у ліжку

Занадто довгий сон також шкідливий для організму, як і брак сну, – до такого висновку дійшли дослідники, які проаналізували результати тестування пам’яті у 400 тисяч осіб.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “24 здоров’я“.

Тест був досить простим, учасникам експерименту потрібно було просто запам’ятати, як розташовані карти, а потім відтворити їх положення. Однак дослідження показало, що любителі поспати (в 9 годин і більше) зробили стільки помилок, як і ті, хто спав всього п’ять годин.

Зазначимо, тривалий сон може бути ознакою низької якості сну – численні пробудження або апное. Погана якість сну, в свою чергу, заважає нормальному функціонуванню областей мозку і піддає людей ризику виникнення когнітивних проблем.

Нагадаємо, у Фінляндії офіційно дозволили спати на робочому місці. Фінські профспілки дійшли  висновку, що денний сон в середині робочого процесу плідно позначається не тільки на продуктивності співробітників, але і на фінансовому добробуті фірми.

Лікарі заборонили людям брати з собою домашніх улюбленців у постіль.

Невролог Антон Кисельов розповів про чудодійні властивості денного сну — всього 20-25 хвилин до або після обіду можуть приємно змінити життя людини і принести величезну користь для організму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *