Депутат від БПП десять років керував кіпрським офшором Порошенка

Народний депутат від БПП Юрій Буглак останні 10 років займає посаду директора кіпрської офшорної компанії Петра Порошенка.

У 2014 році, коли Юрій Буглак балотувався у народні депутати, він не вказав, що є директором кіпрської офшорної компанії. Про це повідомила журналіст Анна Бабінець на своїй сторінці у Facebook.

«Юрій Буглак, який став депутатом від президентського блоку, явно заслужив на цю посаду. Останніх 10 років він був директором кіпрської офшорки Порошенка та його друзів – RI-SYSTEM. Її власниками, як показує нам витяг з кіпрського реєстру, є Ігор Кононенко, В’ячеслав Москалевський, Олег Свинарчук, Олег Зімін та президентський фонд Prime Assets Capital», – написала вона.

Депутат від БПП десять років керував кіпрським офшором ПорошенкаДепутат від БПП десять років керував кіпрським офшором Порошенка

До речі, президент України Петро Порошенко у своїй електронній деклараціі вказав цей офшор.

Депутат від БПП десять років керував кіпрським офшором ПорошенкаСкриншот з сайту НАЗК електронної декларації Президента України

За словами Бабинець, щодо Буглака та його ролі у діяльності RI-SYSTEM є два цікавих моменти: у 2014, коли він балотувався у народні депутати, він не вказав, що є директором кіпрської офшорки. Також директорські повноваження Юрія Буглака були припинені поспіхом 18 травня 2016 року – у розпал офшорного скандалу.
Журналіст очікує, що тепер, коли Буглак став публічною особою, він розповість більше про президентські офшори.

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала народного депутата Юрія Буглака після того, як Верховна Рада України достроково припинила повноваження народного депутата Олексія Савченка, який в жовтні 2016 року був призначений головою Миколаївської обласної адміністрації.

Нагадаємо, інший народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенка – Борис Козир – поповнив свій бізнес-актив прибутковим комбінатом.

Також заступник міністра аграрної політики і продовольства часів Януковича, а нині депутат Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка Валерій Давиденко, приховує свої статки від громадськості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *