Ділову репутацію КПІ має захистити суд, – ректор вишу про позов через наклеп на університет

Ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» заявив, що ділову репутацію вищого навчального закладу має захистити суд.

Так керівник вишу Михайло Згуровський відреагував на чергову програму «ЦРУ. За кадром» «24 каналу», яка вийшла в ефір 8 квітня і в якій повторили вже спростовані численними офіційними перевіряючими органами звинувачення на адресу КПІ ім. Ігоря Сікорського, інформує прес-служба вишу на сторінці у соціальній мережі Facebook.

Як ідеться у повідомленні прес-служби КПІ, ведуча програми знову озвучила низку звинувачень проти університету і особисто проти його ректора Михайла Згуровського. Зокрема, вкотре згадали «бізнес в Чорногорії».

«Згідно із законодавством Чорногорії, для ведення в ній підприємницької діяльності іноземний громадянин має зареєструватися як платник податків і отримати відповідний номер – аналог ідентифікаційного коду в Україні. Для підтвердження того, що я не вів і не веду жодної підприємницької діяльності в Чорногорії, зокрема й у сфері будівництва та продажу нерухомості, надаю довідки про те, що я не зареєстрований у податковій адміністрації і в базі даних Державного реєстру нерухомості цієї країни», – передає слова Михайла Згуровського прес-служба КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Раніше, одразу після виходу програми зі звинуваченнями, ректор опублікував в Інтернеті довідки з податкової адміністрації України про свої оподатковані доходи за останні 12 років, довідки про відсутність у нього будь-якого бізнесу в Чорногорії. Згодом на офіційній веб-сторінці КПІ з’явилась доповідь Держаудитслужби України, висновки юридичної компанії «Ілляшев і партнери», довідки інших офіційних контролюючих органів про перевірки університету з питань, які порушувалися журналістами.

Михайло Згуровський сподівається, що ділову репутацію КПІ захистить суд.

Нагадаємо, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» звернувся з позовом до суду до низки ЗМІ щодо спростування недостовірної, наклепницької інформації про його діяльність.

<nbsp;>

<nbsp;>

<nbsp;>

<nbsp;>

<nbsp;>

<nbsp;>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *