Генпрокурор Луценко не реагує на діяльність одіозного любителя “русского мира” в Одесі, – блогер

Блогер Сергій Стерненко заявив, що генеральний прокурор Юрій Луценко не реагує на діяльність одіозного прихильника “русского мира” Дмитра Копилова.

“Майже рік тому Луценко у справі побиття майданівців та журналістів під стінами Одеської ОДА 19.02.14 робив сенсаційну заяву — впродовж 7 днів обіцяв зробити подання на зняття недоторканості зі Скорика як організатора того кричущого злочину. Невдовзі після цього прокуратура оголосила в розшук іншого фігуранта цієї справи — Дмитра Копилова, котрий був основним постачальником тітушок”, однак Копилов і досі на своюоді, – написав Стерненко.

Блогер зазначає, що Копилов є відомою в Одесі людиною.

“В його ресторані “Че Гевара” серветки викладені у вигляді триколору, а сам Діма відкрито заявляв про те, що Одеса — частина Росії. Звісно, справу за це на нього не відкрили. Також Копилов відкрито підтримує агресію проти України та дії Путіна, радіє загибелям наших військових та мріє про російські танки в місті”, – зазначє він.

За словами Стерненкка, після того, як Копилова подали в розшук, йому стало відомо про місце перебування сепаратиста. Однак у прокуратурі не відреагували на цю інформацію.

“Потім Копилова нераз помічали вільно гуляючого по Одесі, а сам герой публікації на Фб відкрито писав що за пару тисяч доларів порішав це питання з прокурорськими. І з огляду на таку вибіркову сліпоту наших правоохоронців, походу тут Копилов не бреше”, – пише Стерненко.
За словами блогера, у володінні Копилова є охоронна фірма “Патріот”, а отже й людський ресурс та легальна зброя із дозволами від МВС, та згаданий вище ресторан.

“Пару місяців тому в Одесі помер ще один одіозний любитель окупантів пропагандист Гріша Кваснюк. І на похорон до нього завалилась не Альфа, щоб брати сєпарів всіх видів, а власне Діма Копилов і йому подібні. Це чудове фото зроблено за поминальним обідом. Посередині — герой цього поста. Зліва — ліванець-рускомірець Моріс Ібрагім. Всі інші — активні учасники одеського антимайдану, котрі й по сьогоднішій день активно ведуть роботу проти України. І у них все добре”, – обурюється Стерненко.

Генпрокурор Луценко не реагує на діяльність одіозного любителя “русского мира” в Одесі, – блогер

“Відвертий бандит, перебуваючи в розшуку, бухає з одеськими колаборантами, і один з них виставляє фотку з п’янки на ФБ. Ніхто не ховається і не боїться, бо знають, що лишаться безкарними. Тож зацініть масштаби пробитого дна під назвою “правоохоронна система України””, – підсумував блогер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *