Інтерпол оголосив у розшук екс-главу зернової корпорації України

Інтерпол оголосив у міжнародний розшук колишнього главу правління Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ) Петра Вовчука.

Про це пишуть «Українські Новини» з посиланням на матеріали суду.

Національне антикорупційне бюро підозрює Вовчука у зловживанні службовим становищем шляхом одержання від покупців ДПЗКУ неправомірної вигоди за укладання контрактів на поставку сільськогосподарської продукції, зокрема й за цінами нижчими від ринкових.

Розслідуванням установлено, що Вовчук вступив у змову з російським олігархом, громадянином Угорщини Олексієм Федоричевим, який є власником багатьох підприємств і займається купівлею-продажем сільськогосподарської продукції в різних країнах світу.

Надалі спільні злочинні дії зазначених осіб призвели до заподіяння ДПЗКУ збитків у вигляді несплати проданої сільськогосподарської продукції в розмірі 60,6 млн доларів.

7 лютого 2017 року Вовчуку було складено повідомлення про підозру. 24 і 27 лютого підозрюваний проігнорував допит у НАБУ.

Бюро попросило суд заочно обрати запобіжний захід для екс-глави правління ДПЗКУ у вигляді утримання під вартою. Суд задовольнив це клопотання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *