Кутовий повернеться в крісло міністра агрополітики на догоду Адміністрації Порошенка – ЗМІ

Міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий, який подав у відставку в травні 2017 року, поновлюється на цій посаді.

Про це передають Вести з посиланням на джерело в Кабінеті міністрів України.

Як зазначається, у Кутового, котрого Верховна Рада досі не звільнила з посади, закінчилася чергова відпустка й наступну він вирішив не оформляти. Наразі Кутовий всерйоз розглядає варіант повернення в Мінагрополітики.

До того ж, стверджує джерело в уряді, повернення Кутового – представника дружньої "Блоку Петра Порошенка" партії УДАР, бажають в Адміністрації президента. "Було кілька зустрічей в АП, його вмовляли повернутися", – сказав він.

Нагадаємо, Тарас Кутовий пробув міністром аграрної політики і продовольства трохи більше року – з квітня 2016-го по травень 2017 року.

За даними ЗМІ, саме завдяки хитромудро виписаному Кутовим механізму розподілу дотацій у 2017 році компанія "Миронівський хлібопродукт", яка належить мільярдеру Юрію Косюку – другу і позаштатному раднику президента Петра Порошенка, отримала 1,4 млрд гривень дотацій або близько 40% усіх грошей, призначених на підтримку аграрного сектора.

У 2018 року з бюджету на підтримку АПК направляється ще більше – 6,3 млрд гривень. Тому повернення Кутового, який так майстерно вміє ділити держкошти, може бути пов’язано з необхідністю проконтролювати, щоб інтереси олігархів не були ущемлені.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *