Монополії VS Верховна Рада: зв’язок нардепа Холодова з тютюновим бізнесом спростували

Про це пише Політека

«… впущений факт продажу компанії. «Схеми» (навмисне чи ні) наплутали з датою продажу кіпрскої компанії іншому власнику, який довгий час просто не робив перереєстрацію адреси, що все їх розслідування зводить до нуля. Домовленість про продаж була ще в 2017-му, в 2018 з власників вийшли, що видно в реєстрі. Ще задовго до моєї політичної кар’єри і навіть ( що важливо!!) контрактів, які зараз дійсні, за всіма тими мафами за конкурсом, про які йдеться в розслідуванні. Цю виписку можна взяти в реєстрі, коштує значно дешевше ніж квитки на літак на Кіпр. Ніяких зв’язків з тютюновим бізнесом я не маю. А тому про який конфлікт інтересів може йти мова?» — зазначив Андрій Холодов на своїй сторінці facebook.

Щодо всіх фактів порушення законодавства, про які йдеться у розслідуванні нардеп порадив журналістам з цими доказами звернутись до правоохоронних органів.

«Порада для Радіо Свобода щодо порушень, які вони виявили з чеками в точках продажу та щодо порушень у веденні бізнесу – зверніться, будь ласка, в правоохоронні органи з доказами, адже саме проти таких випадків ми зараз і ведемо боротьбу.»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *