На сайті президента раптово «зламався» лічильник під петицією на підтримку телеканалів

На сайті президента України виникли технічні проблеми з лічильником під петицією на захист телеканалів 112 Україна і NewsOne.

Лічильник перестав підраховувати підписантів в декількох сотнях голосів до необхідної для розгляду цифри в 25 тисяч, передає прес-служба телеканалу 112 Україна.

«Наші читачі давно помітили проблеми з лічильником підписів і відразу сигналізували нам. Ми звернулися за поясненнями до техслужб, що забезпечує роботу сайту петицій. Нам сказали, що це технічні проблеми, які вирішуються. Минуло більше місяця. Нічого поки так і не вирішилось. Що це, як не спроба обмежити право українців висловлювати свою позицію? Адже вже очевидно, що справа там зовсім не в якихось «технічних проблемах», а все набагато глобальніше. Тим більше що недавно ми отримали відповідь з АП, де вже звучала нова версія: вони перевіряють підписи на достовірність», – йдеться в повідомленні.

В АП зазначили, що в листопаді відповідним підрозділом АП було направлено понад 15 тис. листів на адресу електронної пошти, вказану при підписанні, однак за станом на 06.12.2018 надійшло підтвердження тільки з трьох адрес. Все це зумовило проведення додаткової перевірки значної частини голосів, відданих на підтримку петиції

Нагадаємо, народний депутат Мустафа Найєм заявив, що АП веде прямі переговори з лідером «Українського вибору» Віктором Медведчуком про лояльність «112 каналу» і NewsOne до президента Петра Порошенка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *