На Волині ДВК уточнювала протокол не на засіданні, а в будівлі ОВК

У виборчому окрузі №19 на Волині окремі представники дільничної виборчої комісії складали протокол з позначкою «Уточнений» не на своєму засіданні, як того вимагає законодавство, а в коридорі будівлі, де знаходиться окружна виборча комісія.

«Уточнений» у такий спосіб протокол ОВК не прийняла, – повідомили IA ZIK у громадянській мережі «Опора» у Волинській області.

Йдеться про ДВК №071123 (смт Благодатне Іваничівського району). Представники цієї виборчої комісії намагалися уточнити дані у протоколі не на своєму засіданні, як того вимагають частини 5-6 статті 79 Закону України «Про вибори Президента України», а в коридорі будівлі, де знаходиться ОВК.

Відтак, спостерігачі стали свідками того, коли представниця ДВК №071123 вносила відомості до протоколу з позначкою «Уточнений» без відома інших членів цієї ДВК.

Після внесення окремих відомостей в протокол у незаконний спосіб, представники ДВК знову намагалися передати документи на опрацювання окружній виборчій комісії. Втім, протоколи повторно не прийняли. Виборчу комісію зобов’язали складати протокол із позначкою «Уточнений» через технічні помилки в протоколах і відсутності номерів на складених примірниках протоколів – ОВК не змогла з’ясувати, який з доставлених протоколів є «Примірником 1», «Примірником 2», а який «Уточнений».

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *