Недипломатична оцінка: скандальний лист британського посла у США опублікували в мережі

У мережу потрапив скандальний лист британського посла у США Кіма Даррока, з якого стає ясно, що він вважає адміністрацію президента Дональда Трампа невмілою та послабленою внутрішньою боротьбою.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, скандального листа опублікувала газета Daily Mail.

“Ми дійсно не вважаємо, що ця адміністрація стане значно нормальнішою; менш недієздатною; менш непередбачуваною; менш розколотою; менш дипломатично незграбною і невмілою”, – пише Даррок в одному з викладених документів, датованих періодом з 2017 року до теперішнього часу.

При цьому МЗС Великої Британії не заперечило справжність листів. Там назвали витік інформації “ганебною поведінкою” і заявили, що громадськість очікує від дипломатів чесних оцінок політики в країнах, де вони розміщені.

Також Даррок писав, що є сумніви, що Білий дім колись виглядатиме компетентним, і що єдиним способом спілкування з Трампом є простота та прямота.

Нагадаємо, спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що найближчим часом має відбутися зустріч президента України Володимира Зеленського та Дональда Трампа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *