Новим прем’єром стане Данилюк – політолог

Політолог Кирило Молчанов не виключає того, що прем’єр-міністром стане секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Данилюк.

Таку думку Молчанов висловив у коментарі для golos.ua.

За його словами, після виборів коаліція буде складатися зі «Слуги народу», «Голосу» і, можливо, «Батьківщини». Водночас в парламентській опозиції буде «Опозиційна платформа – За життя» та «Європейська солідарність».

«Що стосується посади прем’єра, то її займе маловідомий реформатор. Не виключаю, що ця людина буде пов’язана із західними організаціями. Малоймовірно, що прем’єр-міністром стане відомий політик. Ключова ставка буде робитися на технократа, а не політичну фігуру», – підкреслив політолог.

Молчанов не виключає, що на пост прем’єр-міністра може бути обраний Данилюк або глава наглядової ради держконцерну «Укроборонпром» Айварас Абромавічус.

Нагадаємо, Данилюк під час візиту до Вашингтона провів зустріч з радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном, з яким обговорив підтримку українських реформ і мирного відновлення України з боку Вашингтона.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *