Офшорним компаніям Суркісів повернуть кошти на рахунки в «Приватбанку»

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов компаній, пов’язаних з бізнесменами Григорієм та Ігорем Суркісами, про визнання протиправним рішення про списання коштів пов’язаних осіб до НБУ, Фонду гарантування, Мінфіну і «Приватбанку».

Відповідне рішення суд прийняв 25 липня, передає «Finbalance«.

Про винесення такого рішення свідчать судові матеріали по цій справі, тоді як текст відповідної постанови засекречений.

У документах зазначалося, що компанії просили суд визнати протиправним та скасувати рішення Комісії з питань визначення пов’язаних з банком осіб і перевірки операцій банків щодо визначення позивачів пов’язаними з «Приватбанком».

Також позивачі просили скасувати наказ тимчасового адміністратора «Приватбанку» «Про заборону видаткових операцій за рахунками пов’язаних осіб» в частині, що стосується прав та інтересів позивачів про блокування здійснення операцій з готівкою.

Крім того, позивачі вимагали визнати протиправним рішення тимчасового адміністратора «Приватбанку» щодо умов продажу неплатоспроможного банку в частині, що стосується їх прав та інтересів.

Нагадаємо, екс-власник «Приватбанку» Ігор Коломойський і пов’язані з ним фірми та особи подали в суд 90 позовів через націоналізацію фінустанови.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *