Парубій про зустріч із Волкером: США нададуть Україні 125 млн дол. військової допомоги

У січні у Конгресі США розглядатимуть питання щодо надання наступних 125 мільйонів доларів військової допомоги для України.

Про це сьогодні під час ранкового засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, повідомив голова ВРУ Андрій Парубій.

Спікер українського парламенту зазначив, що учора, 18 грудня, провів зустріч із спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

«Ми обговорили підтримку Сполученими Штатами України, зокрема, щодо новітнього озброєння для стримування російської агресії. За словами Курта Волкера, США мають намір підтримати обороноздатність України, і вже за кілька тижнів, у січні, у Конгресі США буде розглядатися питання щодо надання наступних 125 мільйонів доларів військової допомоги для України», – повідомив Андрій Парубій.

Андрій Парубій також поінформував обранців про те, що під час зустрічі із Куртом Волкером порушували питання щодо недопущення подальшої агресії РФ у Керченській протоці та необхідності втручання США для звільнення полонених українських моряків.

Голова ВРУ Андрій Парубій додав, що США високо оцінили ухвалення ВРУ закону про протимінну діяльність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *