Потреба визнання і ситуації, що викликають ступор, – психолог дала характеристику Садовому

У міського голови Львова Андрія Садового розвинена інтелектуальна зона, проте, коли ситуація виходить з-під його контролю, йому важко зорієнтуватися.

Про це в ефірі пост-шоу програми «Джокери. Шлях у президенти« на телеканалі ZIK під час відеовключення зазначила психолог, фізіогноміст Наталія Марченко.

Аналізуючи заяву мера Львова, лідера партії «Самопоміч» Андрія Садового про зняття своєї кандидатури на президентський пост на користь Анатолія Гриценка, психолог зауважила, що політик діє за заздалегідь узгодженою схемою і це був продуманий стратегічний хід. Садовий, на відміну від Гриценка, є людиною, яка може йти на компроміси та робити поступки, але лише, якщо ці кроки будуть вписуватися у раніше складений план, зауважила експерт.

Наталія Марченко продовжила, що у мера Львова розвинена інтелектуальна зона, проте йому бракує напору і вміння діяти у конкретній ситуації: «Коли ситуація виходить з-під його контролю, йому важко зорієнтуватися. Відповідно, він лише на інтелектуальному рівні усе обдумує, продумує і будує стратегію. А коли потрібно діяти – тут якийсь ступор. Його потрібно підштовхувати, його потрібно мотивувати у цьому напрямку».

Експерт, відповідаючи на запитання, чому Андрій Садовий досі не переїхав до столиці, зауважила, що, згідно із результатами соціологічних опитувань, у міського голови Львова досить низький рейтинг. Натомість у Львові у нього є ім’я, статус.

«Якщо він переїде до Києва, тут він буде не першим обличчям, він більше буде на «лаві запасних», тому він хоче зберегти той статус і ті можливості, які є у Львові, щоб бути головним. Тут він не буде головним, відповідно, я думаю, таким чином, він намагається зберегти свою потребу у визнанні», – зазначила Наталія Марченко.

Нагадаємо, міський голова Львова, лідер «Самопомічі» Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка.

Андрій Садовий повідомив, що його політична сила братиме участь у парламентських та місцевих виборах.

Як повідомляли, Дмитро Гнап заявив, що готовий зняти свою кандидатуру на виборах Президента України на користь кандидата від об’єднаних демократичних сил.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *