Прем’єр Ізраїлю готовий стати посередником в переговорах Путіна і Зеленського

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху може стати посередником для мирного врегулювання у відносинах Росії і України.

Глава ізраїльського уряду заявив про це на зустрічі з ізраїльськими блогерами, яка пройшла 30 липня в місті Рішон-ле-Ціон, передає Ukrainian Jewish Encounter.

На питання журналіста, чи готовий він стати посередником між президентами Володимиром Зеленським та Володимиром Путіним, Нетаньяху відповів: «до сих пір я ввічливо відмовлявся від таких пропозицій, але якщо ти просиш, то я перевірю цю опцію ще раз».

Відповідаючи, ізраїльський прем’єр зазначив, що з подібними пропозиціями до нього вже зверталися країни Африки і Латинської Америки, але від втручання його стримує кілька факторів: недостатня поінформованість в конфлікті, наявність проблем всередині самого Ізраїлю і можливість не виправдати покладені на нього очікування.

Нетаньяху планує свій перший за 20 років візит до Києва на 18-19 серпня 2019 року. Він може стати першим іноземним лідером, який відвідає Україну після обрання президентом країни Зеленського.

Нагадаємо, Путін готовий до переговорів із Зеленським тільки після виборів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *