Російські хакери намагалися зламати 4,7 тис. акаунтів Gmail, в тому числі Петра Порошенка

Російські хакери намагалися зламати 4,7 тис. акаунтів Gmail, в тому числі Петра Порошенка

За даними Associated Press, пов’язані з Росією хакери намагалися зламати 4,7 тисячі акаунтів користувачів Gmail.

Розслідування агентства засноване на даних компанії Secureworks, яка займається кібербезпекою. Дані Secureworks відносяться до періоду з березня 2015 року по травень 2016 року. Найбільше хакери атакували акаунти користувачів з США, України, Росії, Грузії та Сирії.

AP стверджує, що Secureworks виявила це після того, як група хакерів Fancy Bear випадково опублікувала в інтернеті частину інформації за своїми операціями. За даними компанії, хакери намагалася отримати доступ до 573 скриньок електронної пошти з США. В тому числі, до пошти екс-держсекретаря США Джона Керрі, колишнього верховного головнокомандувача силами НАТО в Європі Філіпа Брідлава. В Україні атакували 545 ящиків, серед них ті, які належать Петру Порошенко.

У Росії, як пише AP, Fancy Bear намагалися зламати пошту Олексія Навального, Михайла Ходорковського, а також інших опозиціонерів і журналістів.

Fancy Bear — це група хакерів, відома кібернетичними атаками на державні, інформаційні, військові та інші структури зарубіжних країн, а також російських опозиціонерів і журналістів. Західні ЗМІ пов’язують її діяльність з російськими спецслужбами

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *