Сьогодні владику Бориса (Ґудзяка) возведуть на кафедру митрополитів Філадельфії (УГКЦ)

У вівторок, 4 червня, об 11.00 (17.00 за Києвом), розпочнеться урочиста літургії та інавгурація владики Бориса (Ґудзяка) на кафедрі митрополитів Філадельфійських Української греко-католицької церкви.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Філадельфійської архиєпархії УГКЦ у Facebook.

Митрополит Борис Ґудзяк стане сьомим митрополитом архиєпископом української католицької архиєпархії Філадельфії. Церемонія інтронізації відбудеться у кафедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці за участі 50 єпископів Східних католицьких церков та Римо-католицької церкви, 125 священиків, 11 дияконів та 70 членів монаших орденів. Урочистості пройдуть під гаслом: «Від серця до серця».

Як повідомляє РІСУ, очолять урочисту літургію глава УГКЦ патріарх Святослав (Шевчук) та папський нунцій в США Крістофер П’єр. Під час богослужіння нунцій Кристофер П’єр від імені Папи Римського Франциска виголосить привітання та вручить папську буллу.

Довідка IA ZIK.

Філадельфійська архиєпархія УГКЦ нараховує 13 000 вірних, 62 парафії, 2 місії в штаті Делавер, в східній Пенсильванії, Окрузі Колумбія, Меріленді, Нью-Джерсі та Вірджинії. У склад митрополії входять єпархії: Стемфордська (штат Коннектикут), св. Миколая в Чікаго (штат Іллінойс) та св. Йосафата в Пармі (штат Огайо).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *