Терористи на Донбасі, «прикриваючись» обстрілами, підвищують ціни і грабують людей

Попри намагання окупантів за допомогою гібридної війни залишити Україну у своїй сфері впливу, надалі тягнути з неї гроші через корупцію та злочинців, Кремль також паралельно ще й збагачується на війні.

Не тільки на розпилі бюджету, продажу наркотиків та реалізації «зайвої» списаної зброї бойовикам, а й на мирних українцях.

Із самого початку бойових дій на Донбасі існує стійка кореляція між їх інтенсивністю та рівнем доходу серед ватажків терористів: чим запеклішими є бої, тим більше заробляють окупанти та колаборанти.

Читайте також: Паспорти всім українцям, обстріли медиків і бійців ЗСУ: для чого Путін посилив тиск на Україну

Секрет їх «успіху» дуже простий: як тільки російська артилерія розгортається та валить снаряди по мирному населенню на підконтрольну їм територію, люди перестають думати про те, як важко жити у «ДНР» і «ЛНР» та починають кричати про «тільки б не стріляли».

Саме тому та завдяки потрібності РФ звинувачувати Україну в «обстрілах місцевого населення» російська арта завжди б’є по «своїх» під час боїв

Наразі ситуація така ж сама: протистояння на фронті відчутно загострилися. Тому, «прикриваючись» обстрілами, які відволікають людей від нагальних проблем, бойовики віддразу ж підвищили ціни на все.

Треба зазначити, що суттєвий ріст цін почався ще у день, коли Пушилін радісно розповів про підписання наказу про покращення соціального забезпечення. І хоча підвищені пенсії ще не видали, проте цінники на всі продукти та інші товари широкого вжитку з того моменту полізли вгору майже на третину. Так, звичайна курятина поганої якості з 92 рублів підскочила до 122. Хліб, олія, овочі, бензин – все вартує значно дорожче, аніж ще місяць тому. І зупинки цій тенденції взагалі не видно.

ціни на продукти в
В «руспубліках» різко подоржчали продукти / Фото МИА «Исток»

Найближчим часом окупанти збираються збільшувати ще й тарифи на комуналку. Таке рішення днями оголосив ватажок терористів на закритій нараді. Мовляв, доки йдуть бої, на погіршення побутових умов мало звертають увагу, тому треба користуватися. Куди підуть гроші, ясно й без того.

І це – зайвий аргумент для зрозуміння ситуації: росіяни припиняти війну не збираються, принаймні зараз. Як би не казали про «хлібне перемир’я», односторонні чи двосторонні відведення військ та дотримання мінських домовленостей.

Читайте також: Відведення сил від Станиці Луганської – гра на руку терористам

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *