Трамп заявив про готовність розсекретити документи про вбивство Кеннеді

Трамп заявив про готовність розсекретити документи про вбивство Кеннеді

Президент США Дональд Трамп заявив про готовність розсекретити документи, пов’язані із вбивством 35-го президента Сполучених Штатів Джона Кеннеді.

Про це він повідомив у своєму Twitter в суботу, 21 жовтня.

«За умови отримання більшої інформації я як президент дозволю розкрити настільки довго засекречені документи щодо Джона Фіцджеральда Кеннеді», — написав він.

 

Раніше американські ЗМІ, посилаючись на джерела повідомляли, що про неготовність адміністрації Трампа розсекретити документи про вбивство 35-го президента США начебто через документи, які містять дані, публікація яких все ще може завдати шкоди національній безпеці країни.

Відповідно до закону, прийнятого Конгресом в 1992 році, повний архів має бути розсекречено 26 жовтня 2017 року.

Кеннеді був убитий 22 листопада 1963 року в Далласі. Президент був смертельно поранений пострілом з гвинтівки, коли він разом зі своєю дружиною Жаклін їхав в президентському кортежі.

Вбивство протягом десяти місяців розслідувала спеціально скликана комісія («Комісія Уоррена»), яка прийшла до висновку, що вбивство було скоєно злочинцем-одинаком Лі Харві Освальдом. Соціологічні опитування показують, що понад 70% американців не вірить в офіційну версію вбивства.

У 1992 році спеціальна комісія зібрала документи про вбивство Кеннеді в окремий архів, який було вирішено засекретити ще на 25 років. 

 «Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *