Тренер ФК «Львів» Володимир Мазяр: Я розумію, що у Львові так грати не можна

Головний тренер ФК «Львів» Володимир Мазяр на післяматчевій прес-конференції прокоментував результат матчу 12-го туру Favbet Ліги проти чернігівської «Десни».

– Дуже важко щось говорити, дуже прикро, бо цілий тиждень працювали, готувалися, був свій план на гру. Так, мали певні кадрові втрати і треба було перебудовуватись, але готувалися і працювали на тренуваннях, всі як один. Я завжди кажу, щоб за себе і за товариша викладались. Старанно вивчали суперника, але отак склалась гра.

Ситуація повернулася кардинально. Був якийсь план на матч, а починали з пенальті і 0:1, потім 0:2 ще один гол за перші десять хвилин. Не можна так в захисті провалюватися, змушені були відігруватися, оголювати зони. Хоч психологічно було важко через такий сумбурний початок, але треба грати, показувати характер, показувати футбол. Я підказував хлопцям, де треба допрацьовувати, де швидше закривати зони. В перерві серйозно поговорили. Хотів би я, звісно, побачити іншу гру, але треба працювати, шукати шляхи, щоб виправляти ситуацію.

– Що скажете про свого суперника?

– «Десна» добре зіграла у відборі, команда грамотна в позиційному плані, добре біжить.

– Що скажете вболівальникам?

– Прикро. Я розумію, що у Львові так грати не можна. Хочу перепросити у вболівальників, вони заслуговують на більше. Дякую тим, хто прийшов і підтримав.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *