У квітні 13 нардепів жодного разу не голосували в Раді

У квітні 13 народних депутатів проігнорували всі голосування Верховної Ради, ще майже півсотні парламентарів пропустили 90% голосувань.

Про це повідомляє Комітет виборців України (КВУ).

Так, жодного разу в квітні не проголосували такі нардепи, як Вадим Рабінович, Євген Бакулін (обидва «Опозиційний блок»), Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Костянтин Жеваго, Сергій Клюєв, Олександр Онищенко, В’ячеслав Костянтіновський, Надія Савченко (всі позафракційні), Віталій Чепинога і Петро Сабашук (БПП), В’ячеслав Богуслаєв (Воля народу) та Юрій-Богдан Шухевич («Радикальна партія»).

Названі народні обранці офіційно пропустили всі голосування парламенту з невідомих причин, тобто не через хворобу або відрядження.

Загалом, як зазначили в КВУ, 40 парламентарів пропустили 90% голосувань ВР у квітні. Порівняно з попередніми місяцями, кількість депутатів, які не голосували, дещо зменшилася (у березні – 51 депутат, лютому – 63 депутати).

Як відомо, заробітна платня голів фракцій та груп Верховної Ради за березень 2018 року становила від 19,2 тис. до 37 тис. гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *