Українська компанія уклала три контракти на постачання високоточного протитанкового озброєння

Державне Київське конструкторське бюро «Луч», що входить до складу концерну «Укроборонпром», в рамках участі у міжнародній оборонній виставці IDEX-2019 в ОАЕ, уклало три нові контракти у військово-технічній сфері.

Хто саме став замовниками озброєння українського виробництва наразі не уточнюється, однак генеральний директор ГККБ «Луч» Олег Коростильов під час прес-конференції повідомив, що це іноземні компанії.

Читайте також: Найкраща зброя «Укроборонпрому»: що демонструвала Україна на найбільшій виставці світу

Коростильов наголосив, що пишається тим, що українська кооперація забезпечила створення високотехнологічної зброї, яка відповідає найкращим світовим тактико-технічними характеристикам. Він зауважив, що ніяких іноземних складових частин, крім електроніки загального застосування, яку можна купити в Німеччині, Америці, на Тайвані, або ще де-небудь, ні в «Стугні», ні в «Корсарі» (нова українська ПТРК) ні у «Нептуні» (нова українська протикорабельна крилата ракета), або «Вільсі» (нова українська РСЗВ) немає.

ПТРК
ПТРК «Стугна» на українському стенді

Згідно з раніше оприлюдненими у лютому даними українського оборонного сектора, наразі ОАЕ вивчають можливість закупівлі ПТРК «Стугна-П» калібру 155 міліметрів і дальністю 5,5 кілометра, а також переносного ПТРК «Корсар» калібру 107 міліметрів і дальністю 2,5 кілометра, розробки і виробництва ГККБ «Луч». Сьогодні на близькосхідному регіональному ринку озброєнь українські високоточні протитанкові комплекси вже закуповують Саудівська Аравія і Йорданія.

КБ
Протитанкові системи вітчизняного виробництва

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *