«Увесь світ заздрить економіці та армії США»: Трамп виступив зі зверненням до Конгресу

Під час щорічного звернення до Конгресу «Про становище країни» президент Доналд Трамп заявив, що його адміністрація за останні два роки домоглася стрімкого прогресу в економіці США, а збройні сили країни стали найпотужнішими у світі.

Під час звернення до Конгресу Трамп розповів про успіхи у військовій та економічній сферах Сполучених Штатів Америки. Трансляція звернення ведеться на сайті Білого дому.

Читайте також: Другий саміт США — КНДР пройде 27-28 лютого у В’єтнамі, – Politico

Після 24 місяців стрімкого прогресу нашої економіки Сполученим Штатам заздрить увесь світ, наші війська – наймогутніші, і Америка виграє день за днем,
– сказав очільник Білого дому.

Лідер США зазначив, що протягом останніх двох років було розв’язано революцію в американській енергетиці. В ході впроваджених змін та росту США зайняли провідні позиції у світі у виробництві нафти та природного газу.

«Єдине, що може зупинити сильну економіку США – «безглузді війни, політика або безглузді партизанські розслідування», – наголосив Трамп.

Він також застеріг демократів від участі у схожих розслідуваннях, закликавши Демократичну та Республіканську партії до співпраці. Трамп зауважив, що керівництво потрібно здійснювати об’єднано, «не як дві партії, а як одна нація». Лідер американців закликав знаходити компроміси та шлях до співпраці.

Президент також закликав сторони об’єднатися для того, щоб перемогти супротивників Америки за кордоном.

Президент США щорічно виступає зі зверненням до Конгресу під назвою «Про становище країни», в якому описує своє бачення стану справ у країні, а також пропоную різні законодавчі ініціативи.

Традиційне звернення президента США Дональда Трампа до Конгресу «Про становище країни» спершу було заплановано на 29 січня, однак згодом його вирішили перенести з міркувань безпеки. Причиною такого рішення стало те, що Секретна служба, яка охороняє президента, а також Департамент внутрішньої безпеки не отримували фінансування протягом 26 днів у зв’язку із «шатдауном». Тоді Трамп погодився з такою позицією та запропонував перенести виступ на 5 лютого. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *