В Афганістані під час сутичок з талібами загинули багато людей

В Афганістані внаслідок сутичок з талібами загинули двоє урядових місцевих військових і 21 бойовик, серед яких 11 талібів. Більше того, ще 14 талібів поранені.

Про це повідомляє Xinhua.

Читайте також: В Афганістані смертник вчинив кривавий теракт під час релігійних святкувань: фото 18+

У провінції на північному заході Афганістану Фар’яб загинули 23 людини. Бойовики намагалися захопити район у північній частині столиці провінції міста Меймене.

Крім того, вбили місцевого лідера талібів на ім’я Насрат. Відомо, що 14 талібів отримали поранення. 

До слова, нещодавно в Афганстані стався потужний вибух у мечеті у східній афганській провінції Хост. Внаслідок теракту поранені 50 людей, а загинули щонайменше 26 осіб.

Що відомо про рух «Талібан» ?«Таліба́н» — радикальний ісламістський рух сунітського напрямку, що зародився у Афганістані серед пуштунів у 1994 році. Засновниками руху стали 30 студентів. Характерною рисою талібів є чорні тюрбани та білий одяг. В умовах громадянської війни, яка не припинялася після повалення прокомуністичного режиму Мухамеда Наджибули в 1992 році, таліби закликали афганське суспільство до єднання та миру під прапором ісламу. У США, Канаді, Росії[, Киргизстані, Таджикистані, Казахстані та низці інших країн рух «Талібан» внесено до списку терористичних організацій, а його діяльність заборонено.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *