Волонтери стали на захист «Нової пошти» і назвали Луценка «шкідником»

Волонтер Роман Сініцин на своїй сторінці у Facebook розкритикував керівника Генпрокуратури Юрія Луценка, підлеглі якого влаштували обшуки в офісах «Нової пошти».

«Нова Пошта це понад 20000 робочих місць з конкурентною заробітною платою. Яку постійно підіймають, зважаючи на відтік кадрів закордон (ЄС). І це інноваційна компанія з вітчизняним корінням. Таких мало. Дуже мало. Великих — можна порахувати на пальцях двох рук», – зазначив волонтер.

Сініцин зазначає, що з 2014 року компанія безкоштовно везе усі волонтерські вантажі в зону АТО і їх рахунок пішов на сотні тон.

При цьому компанія закупляє бійцям АТО тепловізори, аптечки, реанімобілі, позашляховики для спецпризначенців і багато іншого. Допомога компанії в АТО наразі вже складає сотні мільйонів гривень.

Зважаючи на це волонтер звернувся до генпрокурора:

«Юрій Луценко, Лариса Сарган — можливо ви шкідники. І оці овер 30 прокурорських, які кошмарять цей бізнес — теж можливо шкідники. Якщо «доказів цього не буде здобуто», то ви все одно залишитесь шкідниками».

У волонтерській організації «Народний тил» додали, що компанія, яка потрапила під прес ГПУ, допомогла зекономити на перевезеннях в зону АТО мільйони гривень. Ці кошти організації потім змогли витратити на закупівлю оптики, автомобілів, набоїв та на допомогу родинам загиблих військових.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Генпрокуратура під особистим керівництвом Луценка почала розслідувати справу про ухиляння «Нової пошти» від сплати податків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *