Я закінчив з тобою назавжди, – Дан Балан різко відповів Потапу під час суперечки

Перший ефір «вокальних боїв» шоу «Голос країни9» відбувся в неділю, 10 березня. Після виступу дівчат з команди Потапа тренери розкритикували їхнє виконання. А наставник у свою чергу не зміг стримати емоцій та вступив у суперечку з Даном Баланом та Монатіком.

Оскільки тренери шоу «Голос країни 9» набрали повний склад своїх команд, а деякі навіть запросили екстра-учасників, прийшла пора влаштовувати «вокальні бої» на співочому рингу. У восьмому випуску між тренерами вирували справжні пристрасті, оскільки їхні думки щодо виступів учасників трішки різнилися. Так, після виступу Карини Арсентьєвої та Катерини Гудим, які є учасниками команди Потапа, між тренерами вибухнула палка суперечка.

Читайте також: Голос країни 9 сезон 8 випуск: як критикувала Тіна Кароль і чому зіткнулися Дан Балан з Потапом

Монатік порекомендував продюсерові додавати до виступу більше власного «співочого почерку», аргументувавши це тим, що такі «родзинки» йому до вподоби. А Дан Балан додав, що його не зачепив їхній виступ, попри те, що він обожнює пісню, яку вони виконували. 

Після коментарів зіркових тренерів Потап піднявся зі свого крісла і вступив у дискусію з суддями. Він намагався пояснити їм, що їхня критика могла образити дівчат і замість того, щоб так різко висловлюватися на їхню адресу, краще було б сказати це йому.

Коли ти працюєш з людьми, учасниками, то кожен з них – це велика планета. Ці планети – прекрасні і те, що ви наговорили їм – некрасиво, тому що це чудові дві дівчинки,
– сказав Потап. 

Після цього Дан Балан відповів продюсеру, що він не зміг гідно прийняти критику в свою сторону і суперечка між ними розгорілася ще більше. Потім Потап запитав у молдавського співака: «Ти закінчив?», на що Дан Балан відповів йому: «Я закінчив з тобою назавжди».

Дивитися відео виступ Карини Арсентьєвої та Катерини Гудим (суперечка Потапа, Дана Балана та Монатіка):

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *